logo.gif  
03_03.gif 04_04.gif 05_05.gif 06_06.gif 07_07.gif 08_08.gif 09_09.gif
 
 
punkt.gif
O firmie
pasek_dol_lewy newsletter karta.gif opti.gif pasek_dol_srodek change language english
  O firmie  
  Historia  
separator
  Jakość  
separator
       
  W co wierzymy?    
       
  Musimy być blisko
   
       
  Każdy klient jest dla nas inny, ale równie ważny. Misją firmy jest maksymalne dostosowanie się do jego potrzeb. Dlatego jesteśmy dostępni wszędzie: produkty Coats powstają w ponad 40 fabrykach na całym świecie, sprzedawane są na wszystkich kontynentach, co przy nasilającej się tendencji do migracji produkcji ma podstawowe znaczenie.    
  Nie tylko sprzedajemy, ale też opiekujemy się klientem. Dostępność to również błyskawiczna odpowiedź na jego potrzeby - niezawodny serwis, sprawne doradztwo handlowe i techniczne. Bezpośrednim kontaktom sprzyjają seminaria i szkolenia przeprowadzane u klienta.    
       
 

Kreacja i techniczna innowacja idą w parze

   
       
  Nici Coats to prawdziwa eksplozja barw. Gama kolorystyczna obejmuje aż 400 odcieni w różnych grubościach i nawojach. Jednak indywidualne oczekiwania są najlepszą inspiracją. Realizując strategię dostosowania się do klienta, dajemy mu nieograniczoną możliwość kreacji i zamówienia "koloru specjalnego" według dostarczonej próbki. O tym, jak bardzo potrzebna jest ta usługa współczesnym odbiorcom, świadczy fakt, że w Polsce od momentu powstania fabryki, wyprodukowaliśmy już 1800 kolorów na specjalne zamówienia.
   
  Dodatkowym atutem jest urządzenie "Colour Talk", zapewniające powtarzalność koloru wybarwianych nici w dowolnym miejscu na całym świecie, dzięki elektronicznemu transferowi kolorów.    
       
  Najważniejsze to...    
       
  Maksymalny komfort współpracy. Dbamy o dobre samopoczucie klientów oferując dostawy "just-in-time", zapewniając wysoką jakość i wyjątkowe możliwości, takie jak kompleksowa oferta i kolor na specjalne zamówienie, realizowany w rekordowo krótkim czasie. Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę z klientem, opartą na rzeczywistym zrozumieniu jego potrzeb i problemów. Nigdy jeszcze producent nie był tak blisko oczekiwań odbiorcy...    
       
home | o firmie | aktualności | produkty | kontakt | porady   
pasek stopka
coats stopka progressivo