logo.gif  
03_03.gif 04_04.gif 05_05.gif 06_06.gif 07_07.gif 08_08.gif 09_09.gif
 
 
punkt.gif
O firmie
pasek_dol_lewy newsletter karta.gif opti.gif pasek_dol_srodek change language english
  O firmie  
  Historia  
  Jakość  
       
  Jakość - jak robimy?    
  Stosując najbardziej zaawansowane technologie, pamiętamy jednocześnie o ludzkim wymiarze świata. Dlatego dbamy o ostatecznych klientów i środowisko, w którym żyjemy. Potwierdzeniem prowadzonej przez Coats polityki jakości są posiadane przez firmę certyfikaty.    
  Jako jedyny polski producent nici otrzymaliśmy Certyfikat Systemu Jakości ISO 9002 dla Coats Industrial przyznany w 1998 roku przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.    
  Aktualnie posiadamy Certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2009 oraz Certyfikat zgodności z Systemem Zarządzania środowiskowego ISO 14001:2004.    
  Produkty Coats Polska otrzymały również Certyfikat Oeko - Tex Standard 100 w najwyższej I klasie dla nici Astra i Epic potwierdzający spełnienie przez firmę wymogów ekologicznych przewidzianych przy produkcji wyrobów dla dzieci. Oznacza to, że nici Coats mogą być stosowane w produktach dla najmłodszych, w tym dla niemowląt w bezpośrednim kontakcie ze skórą.    
  Jakość produktów Coats Polska została potwierdzona również przez Wojskowy Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Służby Mundurowej.    
  Nici Firefly posiadają Certyfikat Niepalności wystawiony przez Instytut Inżynierii Materiałów Włókienniczych w Łodzi.    
  Działamy na całym świecie zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi biznesu i zatrudnienia. Jesteœmy światowym liderem w produkcji nici przemysłowych oraz produktów rękodzielniczych, jak również drugim największym światowym producentem zamków. Nasze produkty stanowią element codziennego życia: począwszy od produktów do szycia i haftowania, przez ubrania, dodatki i meble, po światłowody oraz produkty medyczne. “Coats z dumą deklaruje, że jest odpowiedzialnym przedsiębiorstwem, aktywnie planującym przyszłość. Nasz program Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CR) jest tego najlepszym dowodem.” Paul Forman, Group Chief Executive    
       
home | o firmie | aktualności | produkty | kontakt | porady   
pasek stopka
coats stopka progressivo