logo.gif  
03_03.gif 04_04.gif 05_05.gif 06_06.gif 07_07.gif 08_08.gif 09_09.gif
 
 
punkt.gif
aktualnoœci
pasek_dol_lewy newsletter karta.gif opti.gif pasek_dol_srodek change language english
     
  23.04.2018
Techconfex 2018 - kolejna edycja targów juz za nami
 
  23.04.2018
W dniach 30.04.2018 oraz 02.05.2018 Coats Polska nie pracuje.
 
  1-2.04.2018
ZDROWYCH, POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH życzy cały zespół Coats Polska
 
  22-23.03.2018
12 edycja konferencji PROMATAP
 
  13.02.2018
OSTANI DZIEŃ KARNAWAŁU W COATS POLSKA
 
  20.12.2017
ZATRUDNIMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - ZPS COATS POLSKA
 
  20.12.2017
ZATRUDNIMY MECHANIKA W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU - ZPS COATS POLSKA
 
 
Zobacz wszystkie aktualności
Pokazy
       
  Aktualności:    
 

WWW.CONTEC.PL W CAŁKIEM NOWEJ ODSŁONIE!!!


Obecność w internecie wymaga ciągłych zmian, dostosowywania się do wymagań klientów, a także systematycznego podnoszenia poziomu usług. I takie zadanie postawiła przed sobą firma Contec, która prezentuje najnowszą odsłonę sklepu Contec.pl, w której klienci odnajdą nie tylko zmieniony wygląd i prostszą obsługę ale także szereg nowych funkcjonalności, które sprawią, że zakupy przez Internet będą jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek.

Najnowsza odsłona sklepu to przede wszystkim zmodernizowany lay-out. Na podstawie wieloletniego doświadczenia firma chcieła uczynić Contec.pl sklepem, w którym każdy bez względu na wiek czy poziom znajomości Internetu będzie w stanie w wygodny i przejrzysty sposób zrobić zakupy. Szczególną wagę przyłożono więc do czytelnego rozmieszczenia produktów i kategorii, oraz rozbudowania karty produktu o takie funkcjonalności jak powiększenie zdjęcia, wizualizacja 360 produktu lub video prezentacja. W celu polepszenia komunikacji podczas procesu zakupowego klient może skontaktować się z konsultantem i uzyskać pomoc przy pomocy usługi LiveChat.

Oferta serwisu internetowego www.contec.pl to rzetelna informacja o ponad 300.000 produktów, dostęp do aktualnych cen z uwzględnieniem rabatów przyznawanych stałym klientom, korzystne formy zakupu, promocje, tysiące zdjęć, nowinki technologiczne. Wszystkie zamówienia realizowane są w krótkim czasie. Zarejestrowani w serwisie klienci otrzymują na bieżąco informacje o akcjach promocyjnych oraz wszelkich nowościach.

Mamy nadzieje, że najnowsza odsłona sklepu przypadnie wszystkim do gustu.
Państwa opinia jest bezwzględnie bezcenna, więc Contec prosi o przesyłanie opinii o swoim serwisie na adres: info@contec.pl.


Firma Contec to od 20 lat wiodący partner wielu firm konfekcyjnych w Polsce i w Europie. Wieloletnie doświadczenie pozwala zaproponować Klientom najlepsze rozwiązania w technologii produkcji, a dostarczane przez Contec produkty, gwarantują ciągłość i wysoką jakość produkcji. Klientami firmy są najwięksi producenci odzieży, bielizny, mebli, materacy, obuwia, tapicerki samochodowej. Wiedza i doświadczenie zdobyte we współpracy z firmami na całym świecie, pozwalają firmie Contec usprawniać zarówno istniejące, duże przedsiębiorstwa produkcyjne jak i wdrażać nowe technologie do firm wkraczających w fazę rozwoju.
   
       
home | o firmie | aktualności | produkty | kontakt | porady   
pasek stopka
coats stopka progressivo