logo.gif  
03_03.gif 04_04.gif 05_05.gif 06_06.gif 07_07.gif 08_08.gif 09_09.gif
 
 
punkt.gif
aktualnoœci
pasek_dol_lewy newsletter karta.gif opti.gif pasek_dol_srodek change language english
     
  23.04.2018
Techconfex 2018 - kolejna edycja targów juz za nami
 
  23.04.2018
W dniach 30.04.2018 oraz 02.05.2018 Coats Polska nie pracuje.
 
  1-2.04.2018
ZDROWYCH, POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH życzy cały zespół Coats Polska
 
  22-23.03.2018
12 edycja konferencji PROMATAP
 
  13.02.2018
OSTANI DZIEŃ KARNAWAŁU W COATS POLSKA
 
  20.12.2017
ZATRUDNIMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - ZPS COATS POLSKA
 
  20.12.2017
ZATRUDNIMY MECHANIKA W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU - ZPS COATS POLSKA
 
 
Zobacz wszystkie aktualności
Pokazy
       
  Aktualności:    
 

W codziennej pracy wszyscy poszukujemy nowych narzędzi, które mogłyby zwiększyć elastyczność lub podnieść wydajność produkcji. Coats, lider produkcji nici i zamków błyskawicznych OPTI, uruchomił platformę internetową dla producentów – specjalnie zaprojektowaną, aby ułatwić dostęp do świata informacji, danych technicznych i wiedzy o niciach i zamkach.

Przeznaczony dla klientów portal jest narzędziem interaktywnym, służącym, obok oficjalnej strony www.coats.com, do pozyskiwania informacji produktowych, wymiany korespondencji, zamawiania próbek, usług i korzystania z licznych nowoczesnych narzędzi. Ogromna ilość zawartych danych, porad i rekomendacji pokazanych w przejrzystej i niezwykle atrakcyjnej formie, z wieloma szczegółami technicznymi, pozwoli klientom na zapoznanie się z ponad 250-letnim doświadczeniem i wieloma wyrobami Coats – również tymi, które nie są jeszcze dostępne w Europie. Platforma zawiera informacje o ponad 150 produktach dostępnych w globalnej ofercie oraz prezentuje je również od strony ponad 250 różnych zastosowań – od siodlarstwa i nici chirurgicznych do koszulek i żagli.

Jest to najnowocześniejsze osiągnięcie, niespotykane na miarę światową i stawiające Coats w pozycji przodującego przedsiębiorstwa na rynku – nie tylko wśród producentów dodatków krawieckich, ale również wśród największych światowych korporacji.

Wśród ciekawszych udogodnień wymienić należy możliwość skorzystania ze szkolenia elektronicznego on-line, doradztwa technicznego oraz ponad 450 zagadnień poruszanych w ramach Najczęściej Zadawanych Pytań (FAQ).

„Platforma ta, która – mamy nadzieję – stanie się nieocenioną pomocą w rozwoju konkurencyjności polskich firm, zawiera wszystko, czego potrzeba, by dobrać i zamówić próbki, znaleźć szczegółowe parametry techniczne oraz uzyskać wsparcie w postaci najnowszych i zawsze aktualnych narzędzi i usług” – mówi dyrektor handlowy Coats Polska, Małgorzata Koniarska. „Zapraszamy do odwiedzania naszego portalu coatsindustrial.com już dzisiaj i zawsze, gdy pojawią się pytania związane z naszą ofertą. Proszę sprawdzić, co mamy na myśli, mówiąc, że możemy pomóc Państwu w uzyskaniu lepszej wydajności i skuteczności pracy”.

Portal dostępny jest pod adresem www.coatsindustrial.com.   
       
home | o firmie | aktualności | produkty | kontakt | porady   
pasek stopka
coats stopka progressivo