logo.gif  
03_03.gif 04_04.gif 05_05.gif 06_06.gif 07_07.gif 08_08.gif 09_09.gif
 
 
punkt.gif
pasek_dol_lewy newsletter karta.gif opti.gif pasek_dol_srodek change language english
 
 
  nowosci  
news_separatoor
  13.02.2018
OSTANI DZIEŃ KARNAWAŁU W COATS POLSKA
 
     
  20.12.2017
ZATRUDNIMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - ZPS COATS POLSKA
 
     
  20.12.2017
ZATRUDNIMY MECHANIKA W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU - ZPS COATS POLSKA
 
     
Dział Industrial Coats Polska obsługuje firmy produkujące na skalę przemysłową. strzalka
       
  witamy    
       
  Pierwsze spojrzenie
Na wielu markowych wyrobach produkowanych przez najlepszych polskich producentów odzieży, obuwia i tekstyliów znajduje się informacja: "uszyte nićmi Coats". Brytyjski koncern Coats od ponad 250 lat jest liderem w produkcji i globalnej dystrybucji nici, dostarczając je wszędzie tam, gdzie potrzebne są produkty najwyższej jakości. Od 1992 roku umacniamy swoją pozycję także w Polsce. Punktem zwrotnym w polskiej historii Coats było wybudowanie fabryki w Łodzi w 1995 roku.

Mówimy: "więcej niż nici"
W ofercie Coats znajdują się nici szwalnicze, w tym specjalistyczne, ale także zamki błyskawiczne "Opti", taśmy rzepowe oraz haki spodniowe. "Więcej" ponieważ oprócz kompleksowej oferty na najwyższym poziomie, zapewniamy unikalny serwis, doradztwo techniczne, seminaria techniczne i szkolenia u klienta.

Siła Coatsa
Przeszłość (250 lat aktywnej obecności na rynku) oraz przyszłość (zaawansowane technologie i wizjonerska koncepcja współpracy z klientem) decydują o imponujących osiągnięciach Coats na światowym i polskim rynku. Tym sukcesem chcemy dzielić się także z Wami.

Zapraszamy do zapoznania się także z ofertą nowo otwartego sklepu internetowego Coats: www.nici-coats.pl, pierwszym miejscem z tak szeroką gamą kolorów nici.
   
home | o firmie | aktualności | produkty | kontakt | porady   
pasek stopka
coats stopka progressivo